Konya Fransızca Topluluğu Yeni Dönem Tanışma Etkinliği

ileGülbin

Konya Fransızca Topluluğu Yeni Dönem Tanışma Etkinliği

Konya Fransız Topluluğu olarak, yeni dönemde aramıza katılan arkadaşlarımızla tanışmak amacıyla 16.03.2019 tarihinde etkinliğimizi düzenledik.

Neler Yaptık?

Öncelikle Captain Marvel filmini izlemek için sinema salonunda buluştuk ve gerçekten hepimizin çok beğenerek izlediği filme girdik. Film ile ilgili fragman ve incelemeyi buradan bulabilirsiniz.

Daha sonra hep birlikte oturup, Fransızca kendimizi tanıtarak yeni arkadaşlarımız hakkında bilgi sahibi olduk.

Her biri Fransızca öğrenme konusunda istekli, güler yüzlü ve sıcak kanlı insanlardı.

A1 seviyesinde olmalarına rağmen kurdukları gayet güzel cümleler ile neredeyse aynı seviyede olduğumuzu söyleyebilirim. [Kendimizi küçümsemek değil tabii ki bu, istesek tiyatro bile yapabiliyoruz yoksa biliyorsunuz :)]

Aramıza yeni katılan tüm arkadaşlarımızla tanıştığımız için memnun olduğumuzu belirtiyor, daha sonraki etkinliklerimizde her zaman aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı da eklemek istiyorum.

Etkinlik Takvimimiz

Tanışma etkinliğimizle ilgili olumlu/olumsuz bütün yorumlarınızı aşağıda belirtebilirsiniz. Lütfen belirtin ki, bir sonraki buluşmamızda, her değerli yorumunuz için değerlendirme yapıp, gerekirse topluluğumuzla ilgili değişiklikler yapabilelim.

Herkese katılımları için teşekkür ediyoruz!

Yeniden görüşmek dileğiyle!

Yazar hakkında

Gülbin administrator

2 yorum

OğuzhanYayın tarihi9:41 pm - Kas 10, 2019

Merhaba Gülbin,
Ben Ankara’dan yazıyorum burada bir etkinliğiniz var mı?
Ben Fransızca öğrenmeye çalışıyorum ve bunu hayatımın merkezine koyabilmek için konuşmam gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda bana yardım edebilir misin?

Bir cevap yazın

error: İçerik Kopyalanamaz!